but the world looks better through your eyes.

13. february 2014 at 18:52 | Bee Bee
čus bus.
původně jsem měla článek už na neděli, ale můj sračkagfefifvkhvhjcv počítač se najednou odpojil od internetu a článek se mi samozřejmě neuložil, takže mě to nasralo a prostě se mi začalo chtít až dneska. omlouvám se.
💜
byl to dlouhej článek, ale už ani nevim o čem.


jo, už si vzpomínám. bylo to o tom, jak mě všechno sere. ,,vytáhněte si sešity" ,,máte si dělat poznámky,ne?" ,,položte pera" ,,zítra budu zkoušet" ,,kollárová za pět" ,,vysvětlete mi vodíkové můstky" ,,bára why weren't you here last lesson without you no one wasn't raising hand" ,,kollárová 14,5 bodu... ták řekneme si bodování do patnácti bodů jednička" ,,ale no tak baruš" ,,máš úkol z fyziky?" ,,výborně už jenom osum hodin a jdeme domů!" ,,pramun seminář" ,,pramun seminář" ,,pramun seminář" ,,za dvě hodiny je pramun seminář!" ,,a pak mi napsal že nemám proč hubnout on je takovej slaďouš" ,,koukej koho tam máš"-,,kdy.konečně.pochopíš.že.už.se.mi.nelíbí"-,,kouká na tebe kouká na tebe pořád na tebe kouká kouká na tebe" ,,udělej mi úkol z ájiny" ,,tybrďo koukej už mám šest lajků na profilovce!"-,,já mám čtyřicet dva a poseru se snad?"-,,ty jsi taková kráva" ,,já chci bejt taky v lepší skupině na ájinu" ,,i came in like a wreeeeeeckiiing baaaall" ,,uděláme třídní sraz 3.-5. C!"

to poslední. fakt chci vidět všechny ty debily jojojojo samozřejmě -.- když jedna kráva (ta s těma šesti lajkama na profilovce konkrétně) přidá na facebook fotku nás všech ve třetí třídě a největší šprtka napíše, že zorganizuje sraz, jsou z toho všichni (teda spíš všichni tři až čtyři lidi co patřili do jejich party) úplně udělaný. nikam nepudu, jestliže bych chtěla někoho z těch lidí ještě někdy vidět, tak mu napíšu a nebo se jednoduše zvednu a pudu se tam na základku co mám 300 metrů od baráku podívat. ale vzhledem k tomu, že jsem to ještě neudělala, tak je asi vidět nechci. mohlo by jim to dojít, dyť celá třída ví, že když se mi do školy mimořádně nechtělo, tak jsem vstávala ve třičtvrtě na osum a stejně jsem pohodlně stíhala, stejně jako 90% třídy vědělo přesně okno, kde máme obývák.

i když teda je přesně jeden člověk, kvůli kterýmu bych možná začala uvažovat, že na ten jejich slavnej sraz pudu. matěj. teď když máme ve třídě kluky takový debily, mi celkem chybí. nejlepší bylo, že jsem byla jediná holka se kterou se bavil. hlavně se s nim dalo bavit, nebylo to ,,baruš co ti vyšlo tady" ,,baruš že tohleto je děsná píča" a tak. takže jestli pude on, pudu já. konec, kvůli těm ostatním se vážně nehodlám obtěžovat >< ať se dou bodnout. vážně.

YODO
 


Comments

1 Kenzi Kenzi | Web | 14. february 2014 at 16:18 | React

Já poslední týden nebyla ani ve škole. Byla jsem tam jen dva dny.
Proč pořádat sraz? Nedělá se to až pak po vysoký, nebo až každý chodí do práce?

2 Vaness . Vaness . | Web | 14. february 2014 at 18:26 | React

Neasi . Všechny tyhle věty mi lezou už totálně krkem .
A ni ne tak tyhle věty jako ty lidi , co je furt opakujou dokola  a dokola .
Chci prázdniny .
Žádnou školu .
Léto , teplo , klid , pohodu ..)

3 Kate. Kate. | Web | 16. february 2014 at 19:53 | React

~jako kdybych to furt neslýchala..."mám na té fotce JEN 50 lajků, já doufala, že bude mít větší úspěchů..achjo fakt.
~protože všichni budem žít tím, kolik má kdo lajků.
~souhlasím s Vaness .
~chci léto.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement