just tired

23. january 2014 at 20:26 | Bee Bee
😌
asdfghjkl.

zrovna jsem řikala L, jakej je to debil. viděla jsem ho stát na chodbě a chvástám se: koukej, projdu totálně bez emocí. podivám se na něj a nebudu nic cítit. heh. prošla jsem okolo, zkoušela jsem se na něj opovržlivě podívat, ale zrovna v tu chvíli se usmál a podival se na mě (škoda že ne obráceně). nepa,atuju si, co jsem přesně v tu chvíli udělala, ale nejspíš to bylo dost očividný, že se mi líbí, protože L mi pak řekla: to bylo vážně bez emocí.
krucikrucikruci

.

téma týdne je láska. jako bysme tu o ní nepsaly denně. ironie. fajn... možná bych to taky mohla zkusit.

prostě... nesnášim začátky, nikdy nevim, jak začít. nebudu psát sračky, jakože i když je mi teprv čtrnáct, tak vim, co je to pravá láska, že láska kvete v každém věku a může kvést i mezi mužem a mužem a ženou a ženou.

když si čtu těch 50 zpráv, co spolu máme, vždycky se usmívám a když vidim nějakýho smajlíka, co mi poslal, mám chuť skočit do stropu. když si vzpomenu na všechno, co mi tu jednu noc na adapťáku, kdy za náma přišel do chatky řekl, jak se mě dotýkal, když mi podával JEHO monstera, jak sme tam seděli já, on, ta jeho skoroholka a J na schodech a my dva sme byli přikrytý stejnou peřinou a jak u nás byl až do půl šestý a ráno jsme jenom my čtyři vypadali jako zombie, mám motýlky v břiše. miluju ty vzpomínky na ples, jak se mě na něco zeptal a ten jeho hlas, to bylo něco. když ho vidim třeba ve frontě na oběd, nejsem schopná vidět nikoho jinýho. zní to otřepaně, ale prostě je to tak. když o něm dlouho přemejšlim, mám najednou chuť na nějakou pomalou písničku. taky jsem zjistila, že voní. krásně. moje droga. prostě závislost. při každý vzpomínce na něj se usmívám. neměla bch nic, kdyby nebyl on, i když vlastně nikdy nebyl a nikdy nebude můj. to nevadí. //edit 24.1.včera kleknul net, ale opravář beebee už ho zprovoznila :3//přijde mi, že kvůli němu dělám totální pitomosti. je mi všechno jedno, ale když ho vidim s nějakou holkou, mám chuť kopat do zdi. jako třeba dneska, to prostě vážně nešlo a já si musela kopnout. je to takový uvolňující. nesnášim, když se na mě usměje. jako miluju to, ale pak prostě přestanu myslet a pamatuju si každej jeho úsměv, což v rámci zdravýho rozumu prostě nejde, takže by se na mě měl přestat koukat a usmívat. prostě se dostane tak nějak do mě a tam mě žere a žere a oslabuje a pak takovýty věci jako jenom když slyšim od tý jeho skoroholky ,,no T včera psal, že..." a pak slyšim jenom výbuch smíchu od tý její partičky, tak přichází ta divná kopací nálada. bolí i ta představa, že má rád někoho jinýho, natož pak ten fakt, že to tak je. bude mi chybětt vždycky, i když já jemu ne. to je mi jedno.
love is a stupid thing
littlem-e-r-maid | tumblr
 


Comments

1 Kenzi Kenzi | Email | Web | 24. january 2014 at 21:33 | React

Láska je svině, která se do tebe zakousne a už nepustí. Tedy pokud jsou tvé city opravdové! :) Ale podle tohohle článku je očividné, že k němu opravdu něco cítíš.
Já osobně mám kamaráda, který je strašně fajn.. :) Není nějak extra krásný, ale je na mě hodný a milý... Sice většinou mu musím dávat úkol :D Asi k sobě nic víc než kamarádství necítíme, ale i tak je fajn mít někoho takového :)

Nepochopím, jak to můžeš zvládnout! :D Já kdybych viděla někoho, ke komu toho cítím tolik jako ty, nekopala bych jen do zdi ale omlátila bych hlavu tý holky o zeď! :D já jsem dost výbušný člověk !:)

2 Vaness . Vaness . | Web | 26. january 2014 at 11:51 | React

Ne ne ne ne ne ne .
Nesmí to jít do sraček .
Právě to čtení těch všech zpráv tě drží zpátky a nedovoluje ti to se dostat dál .
Dál přes něj .
Dál přes všechny ty vzpomínky s nim .

Nesmíš se tomu poddávat .
Nezáleží na tom , jak moc to bolí . .
pořád musíš mít hlavu vztyčenou nahoru a zůstávat silná ! ))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement