Bee Bee is back.

17. january 2014 at 18:44 | Bee Bee
ahoj.
Bee Bee hlásí svůj comeback. jestli to tu teda bude ještě někdo číst, protože můj odchod byl celkem dávno... nejspíš to napíšu většině svých bývalých affs, změnim si tu vzhled, a jestli si to tady hodlá Tereza i nadále číst, je mi fakt jedno. kdyžtak přeju příjemnou zábavu.


v podstatě je všechno celkem úplně jinak. měla bych se představit jako moje nové já. HAHAHAHAHAHAHAH.
jmenuju se bee bee a je mi skoro čtrnáct. chodim na dobrej gympl. jsem za to ráda, i když jsem před půl rokem psala něco úplně jinýho. nikdy bych si svůj život nepředstavovala v takhle růžových barvách. v hodinách už se nenudim a konečně mě naučili něco, co mi nejde a já musim používat mozek, abych školu zvládala. o prázdninách jsem zjistila, že jsem celý dva roky věřila špatnýmu člověku a toho správnýho přehlížela s tim, že je trapnej. změnila jsem se. už nejsem ta hrozná píča, ale taková ta v pohodě holka, se kterou se občas baví i třídní ,,elita", ne jako na základce, kde se mě museli lidi ve třídě dotýkat třímetrovou tyčí. mám ráda svůj novej život. jsem tak ráda, že jsem to všechno dokázala nechat za sebou. přemohla jsem se i k tomu, abych nechala taekwonda. mrzí mě to, ale prostě ty lidi (hlavně holky) jsem fakt nedávala. chybí mi, jak jsem mohla kopat do lidí a nikdo mi nic neřikal. poslední dva měsíce jsem na tréninky nechodila, jezdila jsem úplně jinam a flákala se po praze, ale rodiče už začali něco tušit, tak jsem honem rychle řekla, že už tam chodit nebudu. od března začínám s jógou. ve škole jsem se dneska pohádala s jednou kámoškou, ale já prostě nesnášim, když ze mě někdo blbější než já dělá debila. mám novou nejlepší kamarádku. jmenuje se L. je věřící a hrozně hodná. ví, jak mám hrozně ráda jeho.on se jmenuje T a má hnědý oči a skoro holku. ta holka je děsně fajn, píšeme si každej den, ale ve škole si hrajeme, jakoby nic, jakoby ani jedna z nás nevěděla to, co ví o tý druhý.
abych to nějak uzavřela, je mi vážně jedno, kdo si to tu bude číst, protože jsem usoudila, že s lidma, co se snížej k tomu, aby si dva a kousek roku hráli na mojí kamaráku, a pak o vás všechno říkali tý největší píče světa trapcešlapce, se nemám důvot zabejvat. naser si.

jinak bych byla ráda, kdybyste se zapisovali do AFFS :)
bee bee xx


 


Comments

1 Shađaya -- staycomplicated.blog.cz Shađaya -- staycomplicated.blog.cz | Email | Web | 17. january 2014 at 20:10 | React

Tak vítej zpátky mezi námi blogerkami ! :) Jak já ti závidím tvůj nový život v nové škole s novými lidmi. Takový nový začátek s čistým štítem musí být fajn.
Mě moje "nejlepší kamarádka" odkopla po 5 letech, takže taky nic moc. Od té doby nemám žádnou kámošku.

2 Kenzi Kenzi | Email | Web | 19. january 2014 at 15:06 | React

Vítej zpátky! :) Určitě si tě mileráda přidám zpátky! :) Určitě se mnou počítej! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement