January 2014

they don't need me and it's killing me.

31. january 2014 at 19:21 | Bee Bee
hrozně by mě zajímalo, proč NIKDY nejsem součástí takový tý populární party ve třídě.
proč se vždycky musej bavit jenom spolu a na ostatní kašlou, ale jenom do tý doby, než se potřebujou vybrečet, protože to by jejich oblíbený kamarádky nepochopily, protože těm se to přece nestává.
proč se jenom s nima bavěj kluci.
proč jenom ony maj dobrý známky.
proč jenom ony můžou přidávat fotky na facebook, na kterejch vypadaj jako debilové a dostat na ně 54847825664180355 liků.

jako neřikám, že je to horší než na základce, to fakt ne... tam bylo nemožný na ně promluvit, tady si se mnou aspoň některý píšou a občas mám dokonce to štěstí, že vedle nějaký sedim.
já se s nima nepotřebuju bavit, ale štve mě, že dokud nic nepotřebujou, dělaj, že ty méně oblíbení neexistujou.

need more papers.

26. january 2014 at 19:44 | Bee Bee
ble. bolej mě záda. celej víkend sedim shrbená u sebe a kreslim.
aspoň nemusim myslet na to, co mě čeká zejtra ve škole.
vůbec se mi tam nechce. nejradši bych seděla na židli a poslouchala eda sheerana a lanu del rey a kreslila.

ty dvě nádhery sou z takovýho toho bloku, jak tam máte předkreslený postavy a doděláváte šaty a vlasy a všechno tohle, ten zbytek je kreslenej tak nějak po paměti, ten jelen dokonce na plátno :3

držte mi zejtra palce, ať je tam všechny nezabiju ><

just tired

23. january 2014 at 20:26 | Bee Bee
😌
asdfghjkl.

vamos a učit se .___.

19. january 2014 at 15:31 | Bee Bee
ahoj kočky.
jsem totálně vyšťavená, nejspíš pudu spát v osm. byly jsme s kamarádkou běhat, vstávala jsem v osm, ve třičtvrtě na devět jsem stála nastoupená v legínách a běžecký bundičce na zastávce u parku a šly jsme. běžely jsme k televizní věži a zpátky, potom se ještě chtěla podívat do obory, která je od parku tak půl kilometru, a tam jsme se rozhodly, že doběhneme ještě k letohrádku kilometr od nás a zpátky. celkem 6,6 kilometru převážně během a já jsem mrtvá. ještě se musim učit, ale to chvilku počká.

k novému vzhledu... vim, že kvalita fotky v pozadí je fakt zlá, ale já tu fotku miluju. je z norska a ten tlustej člověk, co sedí tam v rohu na šutru jsem já. teď už nejsem taková koule, což je dobře. taky jsem dala do menu nový písničky, nejradši mám video games ♥.♥

hrozně mi chybí španělšina a všechny ty výtlemy s klukama ><. na druhou stranu jsem tak ráda, že jsem ze základky odešla, protože tvrdnout tam s takovejma debilama fakt ne... hlavně bych neznala jeho. pochopielně nemůže bejt od nás ze třídy, ale z béčka >< tam maj celkově hezký kluky, ale u nás je to fakt zlý... 14 kluků, tři ucházející, z toho dva jsou úplný takový blbci. ale že já si dokážu vybírat... včera mi jedna kamarádka posílala na snapchatu video, jak si s nim skypuje a já prostě měla takovou divnou náladu potom...
Heart broken
tolikrát jsem ho poslala v duchu do háje a jednou dokonce před nim, ale to jsem to zrovna řikala L a nevěděla jsem, že stál za mnou. tyhlety pitomý věci se mi poslední dobou stávaj celkem často a už mě celkem sere... podle mě už ví, že se mi hodně líbí, ale to já nechciiii... každý ráno se probouzim s myšlenkama, že dneska už ho konečně nechám bejt a každej den usínám s tim, že se mi to zase nepovedlo. měl by udělat něco fakt špatnýho, nebo by mi někdo měl říct, že je gay nebo tak, protože to fakt nejde .____. nejhorší na tom všem je, že když jsem se s nim tak nějak poprvé bavila, tušila jsem, že by se mi mohl začít líbit, ale řikala jsem si, že tohle už se mi nemůže stát, takže místo, abych se mu začala vyhýbat, jsem ho naschvál začala potkávat víc a pak už to jelo. až zas příště (jestli vůbec někdy) budu psát o nějakym ,,docela hezkym v pohodě klukovi", praštěte mě se slovy, ať toho okamžitě nechám, že to dopadne jako vždycky.

Bee Bee is back.

17. january 2014 at 18:44 | Bee Bee
ahoj.
Bee Bee hlásí svůj comeback. jestli to tu teda bude ještě někdo číst, protože můj odchod byl celkem dávno... nejspíš to napíšu většině svých bývalých affs, změnim si tu vzhled, a jestli si to tady hodlá Tereza i nadále číst, je mi fakt jedno. kdyžtak přeju příjemnou zábavu.


v podstatě je všechno celkem úplně jinak. měla bych se představit jako moje nové já. HAHAHAHAHAHAHAH.
jmenuju se bee bee a je mi skoro čtrnáct. chodim na dobrej gympl. jsem za to ráda, i když jsem před půl rokem psala něco úplně jinýho. nikdy bych si svůj život nepředstavovala v takhle růžových barvách. v hodinách už se nenudim a konečně mě naučili něco, co mi nejde a já musim používat mozek, abych školu zvládala. o prázdninách jsem zjistila, že jsem celý dva roky věřila špatnýmu člověku a toho správnýho přehlížela s tim, že je trapnej. změnila jsem se. už nejsem ta hrozná píča, ale taková ta v pohodě holka, se kterou se občas baví i třídní ,,elita", ne jako na základce, kde se mě museli lidi ve třídě dotýkat třímetrovou tyčí. mám ráda svůj novej život. jsem tak ráda, že jsem to všechno dokázala nechat za sebou. přemohla jsem se i k tomu, abych nechala taekwonda. mrzí mě to, ale prostě ty lidi (hlavně holky) jsem fakt nedávala. chybí mi, jak jsem mohla kopat do lidí a nikdo mi nic neřikal. poslední dva měsíce jsem na tréninky nechodila, jezdila jsem úplně jinam a flákala se po praze, ale rodiče už začali něco tušit, tak jsem honem rychle řekla, že už tam chodit nebudu. od března začínám s jógou. ve škole jsem se dneska pohádala s jednou kámoškou, ale já prostě nesnášim, když ze mě někdo blbější než já dělá debila. mám novou nejlepší kamarádku. jmenuje se L. je věřící a hrozně hodná. ví, jak mám hrozně ráda jeho.on se jmenuje T a má hnědý oči a skoro holku. ta holka je děsně fajn, píšeme si každej den, ale ve škole si hrajeme, jakoby nic, jakoby ani jedna z nás nevěděla to, co ví o tý druhý.
abych to nějak uzavřela, je mi vážně jedno, kdo si to tu bude číst, protože jsem usoudila, že s lidma, co se snížej k tomu, aby si dva a kousek roku hráli na mojí kamaráku, a pak o vás všechno říkali tý největší píče světa trapcešlapce, se nemám důvot zabejvat. naser si.

jinak bych byla ráda, kdybyste se zapisovali do AFFS :)
bee bee xx