bad decision? that's all right. welcome to my silly life.

2. september 2013 at 16:21 | Bee Bee
<\3

Muhehe.
Ten pocit, když zjistim, že jsem ten nejvypatlanější člověk na světě, kterej dělá chyby, za který by se mělo stydět i pětiletý děcko. Ten pocit, když si to tady přečte člověk, který by ROZHODNĚ neměl. Zdravím tě, Tery. :)
K nezaplacení, lásky :DDDD


Mám sto chutí napsat ten článek v angličtině. Stejně jako ten obrázek nahoře, kterej si nebudeš číst, aspoň podle toho jak tě znám. (mimochodem, ten neni adresovanej tobě :DDD)

Začněme od začátku, tady končím. Smažu veškerý články, kdyby NÁHODOU NĚKOHO přepadnul záchvat přátelství k trapcešlapce a NÁHODOU NĚKOHO přepadla touha se podělit s trapkoušlapkou o jedinečné počteníčko na tomhle blogu. Už mě opravdu NEBAVÍ tohle lhaní a přetvařování a náladovost. (úplně živě si umim představit dramatizování tohoto článku, že?) Jsem ráda, že jsem pryč, někde, kde mě neznaj a já mám dost času poznat je.

,,Ačkoliv dýchám, můj tep nelze nahmatat
Jsem jako vy, tleju ve své díře..."

Ráda bych napsala něco více ke konkrétní situaci, ale NĚKTEŘÍ lidé by si to neměli číst. Jak už jsem psala mnohokrát, bez konců nejde začít od začátku... Jenomže já nevim, jestli někakej novej začátek chci. Jeden se mi povedl velmi nad očekávání, nepředvedla jsem se tam jako totální kráva a vymaštěnec a dokonce jsem si našla jednu fajn holku se kterou se dá bavit... We should try this, shouldn't we?

Mám vás všechny ráda. Pa.

 


Comments

1 TesS TesS | Web | 3. september 2013 at 16:54 | React

:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement