Pain... Old good pain.

7. june 2013 at 20:00 | Bee Bee
Large
Tak už jsem zase někde v prdeli. A asi tam taky zůstanu. Aspoň se na mě nebudou muset koukat.Fajn.
Asi jsem velkej slaboch s velkejma modrejma očima, který se snažej aspoň trochu pochopit ostatní. Konečně se mi to povedlo, chápu, proč se řežou. Ale to bylo poprvé a taky naposledy. Už nikdy.
Rozhodně nemůžu nikoho obvinit, že to dělám to bylo naposledy, ty krávo blbá, proč to nechápeš?????? jsem to udělala kvůli němu. Sama jsem si to udělala, protože jsem neuvěřitelně slabá. Tak je to.
Je mi to absolutně blbý, ale už zase mám motýlky v břiše, jen co slyšim to Honzíkovo ,,Baru." Néé. To jsem přesně nechtěla. Ty černý oči. Sakra.
Po něm jsem za tenhle tejden ani nevzdechla, jenom jsem si dneska při španělštině nemohla pomoct a když se nás učitel ptal, kde je, a Honza řek : ,, Vendelín... ééé... está eswimmiendojakože swimming - plave at home", tak jsem vyprskla smíchy. Ne tomu, že tam maj povodeň, ale tomu, jak hezky všichni umíme španělsky. Po dvou letech. Celkem tragédie.

(jedna fotečka, asi týden stará :3)

Já se bez tý školy neuvěřitelně nudim. Dokonce ani nejde pomlouvat popisovat trapkušlapku. Už jsem celkem vychladla, takže vám zhruba převyprávim, co se stalo (Naty, kdyžtak mě oprav :D): Na dějáku sedí za Naty a ještě jednou holkou, a já a kamarádka sedíme před Naty. Trapkašlapka sedí s klukem, o kterym si myslí, že je to její kamarád, takže nás s nim pochopitelně pomlouvá. Ve stejnou chvíli do mě a do kamarádky Naty s tou holkou (říkejme jí Blou) strčily a prej, že trapkašlapka řikala, že já a Naty jsme ,,Zjevení ďábla" :DD Už nevim, kdo z těch tří to prohodil, ale jakoby ona byla andílek :DD Na obědě jsme si sedly jenom ob jedno místo vedle než ona a její nová BFF. Celou dobu jsem je pozorovaly a byla to hrozná sranda. Když jsme odnesly nádobí, Naty dostala brilantní nápad jí teďka hezky před jejíma kamarádkama říct všechno. Blou s kamarádkou zatím šly. Naty se jí ptala, jestli jí baví nám ničit život. Jestli vůbec vidí, co dělá. Jestli se hodně baví tim, jak nás všichni kvůli ní nesnášej. Jestli vůbec má důvod. A spoustu dalších. Na všechny odpověděla že se tim baví, akorát přiznala, že důvod nemá.
Naty, musim tě pochválit ještě takhle veřejně, já sama jsem tam jenom stála a občas něco přidala.
Nesnášim jí. Trapkašlapka dementní.

Ehm, ano. Tim nadáváním se mi trochu zlepšila nálada. Můžete si pustit tuhle veselou písničku:

,,Be safe around trains. A message from metro."

,,Jaká je deprese?" zašeptal. ,,Je to jako když se topíš, mimo toho, že vidíš všechny kolem tebe dýchat."
Promiň Naty, vim, že ho tam máš ty, ale mě se hrozně líbil ten nápis tam.

Anooo :3 Celej byt jenom pro sebe :3 Takže můžu psát od táty z notebooku, kde funguje mezerník :D A sestra má přespávání předškoláků ve školce, takže super:3

Doufám, že vzhledem k délce článku se najde pár odvážlivců, kteří ho dočtou až do konce :D
Papa :*
 


Comments

1 Kenzi Kenzi | Web | 8. june 2013 at 9:22 | React

Ty jo! Ty tady píšeš o motýlcích v břiše kvůli klukovi a já mám jen potřebu všechny kluky vyvraždit :D Jako ale za to vyjádření  na tom obědě!! :)) Obdivuju vás dvě! :D Ta písnička je super! :D si pouštím teďka pořád dokola :D

2 mine-version mine-version | Web | 8. june 2013 at 15:59 | React

Ta písnička je hodně dobrá !! :D A ty fotky a obrázky taky :)tayk si nebyla ve škole jo :D A to s tim klukem chápu:)

3 violet13 violet13 | 8. june 2013 at 19:44 | React

fotka super, jinak nic neřeš :D, vyřeší se to samo

4 Caroline. Caroline. | Web | 9. june 2013 at 11:16 | React

taky vždycky propadám,jen kjdyž vysloví mé jméno..
vy to máte se španělštinou,něco jak my s němčinou:D:D
ta fotka je nádherná:O

5 Vaness . Vaness . | Web | 9. june 2013 at 11:23 | React

Vyřeší se to samo . Kéž by to šlo tak lehce říct :// ale ono se samo nevyřeší nic ://[3]:

Řezání je hnus , kterej dělá většina z nás . Stydíme se za to . Ale přesto to děláme . Já sem se už docela dlouho nepořezala  , ale poslední dobou mám taky dost těžký období ...tak na to musim pořád myslet .
Každopádně sem ráda , že se ti na tom nevytvořila závislost a už to nikdy neuděláš . Protože jak si na to jednou navykneš , už nebudeš moc přestat . Věř mi , znám to ze svojí zkušenosti :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement