I'm just tired. Thanks for not asking.

23. june 2013 at 18:44 | Bee Bee

Všechno bude dobrý.
Možná.
Snad.

_____

Díky týhle větě stále žiju. Bude dobrý... hmm... bylo by všechno, kdyby na to nepřišel až teď, že se mu líbim. Ten školní výlet mi teda v situaci moc nepomohl, naopak ji ještě víc zamotal.

Začala jsem se tam hodně bavit s Matějem, jeho nejlepším kamarádem. Choděj spolu na fotbal. Navíc Matěj je hodně chytrej. A má hnědý oči. -Co s tim furt mám??- No, každopádně napsal takovou nádhernou písničku, která je hrozně smutná. Řikal, že o nikom neni, ale nic takovýho člověk, kterej neni nešťastně zamilovanej prostě nemůže napsat. Je nádherná, naprosto mi uvízla v hlavě. Nechci nějak kritizovat svoje spolužáky pažity, ale mám dojem, že jsem byla jedna z mála, kdo jí rozuměl, protože Matěj umí dobře anglicky. Taky myslím, že už něco začíná vědět, což zcela zřejmě svědčí o jeho inteligenci, protože zbytek mých spolužáků pažitů o ničem neví. Jenom Naty díky tomuhle. Taky jsme hráli tu dementní hru ,Na pravdu' s Blou, Naty a ještě jednou kamarádkou. Už nikdy v životě tuhle kreténskou hru hrát nebudu. Blou se mě furt ptala na Vendelína a Honzu, jenomže ona si myslí, že s oběma jsme jenom kamarádi. Kličkovala jsem, ale asi půlhodiny se mi dařilo nelhat, dokud se mě Naty zeptala, jestli ho miluju. Moje NE bylo tiché, ale rozhodné. Jsem ochotná zatloukat až do konce světa. Samozřejmě, že ho miluju, celej víkend se mi rozvaluje v hlavě, šmucka jedna. Ještě ubohých pět dní mám na vyjasnění situace, i když pochybuju, že by aspoň zlomek z toho pochopil, protože se fakt někdy chová jako malý dítě. Ne, nepochopil by naprosto nic.

,,Do you see how much I need you right now?"

Vždycky, když vidím tenhle klip, tak brečim. Je to moje oblíbená písnička.

Celou tu dobu, co jsme tam na tom výletě byli, jsem měla pocit, že mi Matěj chce něco říct. Něco na způsob, že to ví (což doufám, že neví, ale zatím stále jenom tuší). Nicméně nic. Ach jo, chci vrátit čas, abych zkazila ty přijímačky. Nepotřebuju druhou nejlepší školu v Praze. Stačí mi normální základka.

Přežijte, zatím papa :)
 


Comments

1 jane. jane. | Web | 23. june 2013 at 19:33 | React

to bude dobrý:) všechno jednou bude dobrý:). máš v životě bohužel období, kdy se ti daří a kdy ne. a když se ti nedaří, snaž se trávit čas s lidmi, které máš ráda, dělej to co tě baví a na tu bolest na chvilku zapomeneš :))
jinak s tím klukem ti přeju hodně štěstí. jestli něco tuší, tak je to super ne? :) třeba si pak promluvíte..
kluci, co skládaj písničky jsou nejlepší a mají v sobě něco, co moc kluků v dnešní době nemá! :))

2 Michelle Saddler Michelle Saddler | Web | 23. june 2013 at 20:39 | React

Přeju ti hodně štěstí, aby sis to všechno vyjasnila, přeci jen, těch 5 dní uteče hrozně rychle. A neboj se, všechno bude jednou dobrý ;)

3 Vaness . Vaness . | Web | 24. june 2013 at 14:56 | React

Nevěš hlavu ! :)
Zejtra můžeš bejt všechno jiný!

Ta písnička od Avril je fakt krásná :) ale jestli tě nutí brečet tak bejt tebou jí teď nějakou chvíli neposlouchám . Pust si spíš nějakou rychlou a veselou ;)

4 violet13 violet13 | 26. june 2013 at 17:45 | React

BÁRO ON TI CHTĚL NĚCO ŘÍCT!!!!!!!!!!!
Ta písnička byla na 100% pro tebe! Navíc za tebou o přestávkách chodí a je hrozně milej........no tolik k nenápadnosti

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement