I just need you. And probably oxygen...

26. june 2013 at 7:33 | Bee Bee

Já a on.
Konec.


Fajn, mám to za sebou. Díky bože, měli jsme španělštinu ještě včera. Naposledy jsem se řehtala jak kretén, když Honza vypojil místo starý a nepoužívaný televize počítač, na kterým jsme se dívali na film, takže to samozřejmě celý spadlo :DD Naposledy po mě Vendelín chtěl něco sladkýho. Naposledy jsem cítila Honzovu vůni, na kterou v životě nezapomenu.
Nikdy.

Před Vánocema jsem zjistila, že se mi líbí. Že i já jemu se líbim. Mám dojem, že jsem sem tu historku s divadlem psala, nicméně nás šlo celkem asi patnáct i s áčkem do divadla a áčáci a jedna holka od nás si furt vzkazovali přeze mě a přes Vendelína něco ve smyslu že spolu nemluvěj a tak... A jednou, když chtěl, abych tu blbost zase řekla tý holce, tak mi řekl Baru! Já fakt málem zařvala: Padněte do prachu, pozemští červové!! Týden po tom trapkašlapka chyběla, a kdyby nám ještě to pondělí, kdy už samozřejmě musela přijít, nechala, už bychom byli spolu. Nechápu její chování, nechápu její důvody. Každopádně se jí povedlo to, že se mě přestal ,omylem' dotýkat, přestali jsme si všechno řikat, přestali jsme téměř jakkoli komunikovat. Nechápu, co ji k tomu vedlo. Nechápu, jak se jí to povedlo. Už to tak ale prostě zařídila, a my se z toho samozřejmě oklepali až naše poslední týdny (když nepočítám Španělsko - Honzík mi SNAD napíše, až dostanou nějaký informace, ale Antonio řikal, že mě vezme!! JO!!) spolu. To je hodně velká ironie.

Konečně jsem se rozhodla, že bude lepší, když o ničem nebude vědět. Nepobral by to.

Hm, ještě jednou vás budu otravovat trapkoušlapkou. S Naty jsme jí psaly. Já už jednou v dubnu, a obě ještě teď... Nevidím důvod, proč by ty zprávy, které jsme psaly, neměly být zveřejněny, takže tohle je ta, kterou jsme s Naty psaly v pondělí:

No asi jich bylo hodněještě předtím jsme se ptaly, kolik má důvodů, ale jak hledáme tak hledáme, nic jsme nenašly.....NIC Nevíme proč si to dělala a co jsme ti udělaly, protože to TY sis začala a je nám jedno, jakou estrádu uděláš v novym školnim roce. Hlavně nás prosim tě nezapomeň pomluvit, a všem říct, co jsme ti to napsaly, protože přece nechceš, aby na nás měli JEDINOU dobrou vzpomínku....ale dáme ti radu: Neukazuj jim tohle, protože asi nechceš aby ostatní viděli, CO ( nechceme použít kdo, to bychom urážely lidi) jsi zač. A hlavně, co jsi všechno udělala. Jo a tady je ještě jedna rada: Až si tohle uráčíš přečíst ( ano, je to opravdu dlouhé, takže by ti to mohlo zabrat i den, zkus to stihnout za pár hodin), nedívej se do zrcadla, abys neviděla všechno to, co jsi napáchala a kolika lidem jsi zničila život a přátelství. Tak asi začneme Bárou, tu znáš déle: 1. To ty jsi všem řekla, že se jí líbí Adam, to by nevadilo, ale ty jsi se jí ještě před ním schazovala. Asi jsi předpokládala že se Terka jako obvykle přidá k tobě, ale přepočítala jsi se, tenkrát ti to nevyšlo....a to nebylo poprvé ani naposled. Bohužel do toho dalšího už Terka nemohla mluvit. O Vendelínovi už ti Bára psala, doufám, žes to pobrala. Fakt nevim, jestli už si uvědomil, co jsi zač, no, pravda je taková, že už o tobě má podobný mínění jako my dvě. A rozhodně se tomu nedivíme.... Tak pokračujeme.....
Dále je tu Honza, ten si to o tobě myslí celou dobu, toho vážně malinama neuplatíš. Dneska ani o víkendu jsi opravdu nikomu nechyběla, ani si nedokážeš představit, jak krásně nám všem bylo. Dokonce i Martin se k Natce choval celkem dobře, co celkem, choval se k ní normálně, nenadával jí a ona jemu taky ne. Bylo to krásný. Všichni jsme si to náramně užili a NIKDO po tobě ani nevzdechl, dokonce ani Martin. A Teď zpět ke Španělštině.........: Je tu i Jáchym. Opravdu si myslíš, že tě má rád? Ne, jen kvůli tomu jídlu, co mu dáváš. Ale ani jednu z nás ani Terku si rozhodně nějakym blbym jabkem NEPODPLATÍŠ!!!!!!
No a teď Naty: Jasně, ze začátku jsme se nenáviděly, ale nezchazovaly jsme jí před ostatníma.........ty jo! Pak jsi si začala hrát na její nej kamarádku. Ona se přidala k nám a pochopila, co jsi zač!! Jsi ***** a ***** a ani nevíme co všechno ještě. Nic z toho ti sem psát nebudeme, ale to na tom nic nemění..... V Anglii ti řekla, že se jí líbí Matěj, lhala ti.... Ale měla k tomu důvod, měla podezření, že hraješ na obě strany.........A měla pravdu! On se to dozvěděl hned další den! CO TO JE? To jsi neměla ani trochu výčitky? Potom si vymyslela to, že se jí líbí Vendelín. No a on se to najednou dozvěděl.......to už je docela síla....ale co je nejhorší?: Celou tu dobu se jí líbil Adam, ne nijak moc, ale líbil. Nikdo krom Báry a Terky o tom nic nevěděl! NIKDO. A se Natka prokecla...........a druhej den to věděla celá třída. A tys ještě měla tu drzost tvrdit, že to všichni věděli dva týdny před tim.......tak jasně! Ptaly jsme se Bena, měl to od tebe, Ptaly jsme se BLOU měla to od tebe a Oběti taky! Adam se to ale dozvěděl od Natky, je lepší, se to dozvědět přímo, než jako drb. Ty HUSO! Ničila jsi nám život celkem dlouho, ale tobě to nestačilo. Ptala ses Natky, kdo se jí líbí a ona řekla, že Bartůněk! To nebyla pravda byly jsme domluvený. A o dva dny později za mnou přišel, jestli je to pravda, řekla mu že ne, a že kdyby ses ptala tak, že NEPŘIŠEL! Jsi ubohá. A to jsme nenapsaly, všechny způsoby, jak ses nás snažila shodit. No a To, co měly tyhle ,,případy" společný bylo, že toho kluka jsi hned začala balit! No podlejzání by ti šlo , co???
DĚVKO!!!!! No, nedávno jsme ti to řekly rovnou, ale tys dolejzala dál! TO SI DĚLÁŠ SRANDU?? Ty máš ještě tu drzost dolejzat? No, asi ano......ale možná, si to jen nepobrala.....! Tak tady to je napsaný, čti pozorně a radši se nám moc neukazuj, protože, tentokrát jsi přestřelila: ADAM si o tobě myslí, že si děvka. MARTIN tě za pravou kamarádku nemá, OBĚTI tě nesnáší, ale to tě netrápí. Vendelín, tě taky nemá rád a Jáchym se ti za zády směje, no ale nejlepší byl Honza: ,, No, kdybych jí měl rád, tak je mi jí líto, je totiž blbá, ošklivá tlustá, ale protože jí rád nemám, tak je mi to jedno. Mě na ní vadí hlavně, že podlejzá, hraje si na chudinku, pomlouvá ostatní a asi si myslí, že by mohla mít každýho! Nemohla!!!!" Samozřejmě citujeme! Tak, teď jsem to shrnula, nezapomeň všem říct jak jsme ti ubližovali. Jo a jdi na DAMU! Na to rozhodně máš, ta tvoje tragedie na lyžáku, no dás e konstatovat jen jedno: BRAVO! Spíš BRAVA! Ti jsi asi fakt úplně vypatlaná. Ale co, uplať koho chceš, ale nás dvě nech být na pokoji !! Jo, jsme hrozný, ale my se za to nestydíme, za to ty bys měla! Tímhle asi budem končit, no, škoda elektřiny, plýtvat na někoho jako jsi ty! Jen bychom chtěly, aby ses nad sebou jednou jedinkrát zamyslela a řekla si : STÁLO MĚ TO ZA TO, ZNIČIT ŽIVOT LIDEM, KTERÝ ZA NIC NEMŮŽOU? Tím nemyslíme sebe, ale ostatní, protože ani Vendelín ani Adam ani nikdo z dosud jmenovaných si to nezasloužil! Je nám z tebe na nic, musíme přestat psát, protože je to NECHUTNÝ k čemu všemu jsi schopná se snížit...doufám, že tě alespoň bavilo, ničit nám život,! Loučí se s tebou Natka A Bára, doufám, že tento týden bude naposled, jo a ještě něco, těma klukama se klidně udav, protože ačkoli nechceme odejít odcházíme. Nějak bylo, nějak bude jak jim tak nám, ať se mají fajn, protože se do tohohle připlést neměli.........DOBROU CHUŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A SBOHEM!
(O Adamovi jsem psala, Jáchym je kluk, kterej se jí líbí -taky ze šj- a o Martinovi si myslí, že jí má za kamarádku)
Vymazala jsem příjmení, ty stejně nebyly důležitý...

A teď ještě ta jenom ode mě, ta je výrazně kratší :DD :

Tak doufám, že si někdy vymezíš odpoledne a naší zprávu si přečteš... Myslim, že je tam řečeno všechno, co stojí za zmínku. Já jenom dodám, že nebylo zas tak těžký dát si dvě a dvě dohromady. Evidentně jsi nás podcenila, nejsme tak blbý, víš ;)) kapku podraz, co? Ale tak už to v životě chodí, dřív, než ses do těch sviňáren pustila, měla sis najít na googlu slůvko ,KARMA' - jediná příčina toho, proč jsme ti to neoplatily... Nikdy bychom to nezvládly tak dobře ^^ A že jsme měly spoustu příležitostí. S Honzou NAPROSTO souhlasim, líp bych to neřekla. Co kdybys sebrala poslední zbytky trapkovitosti a nějak mě setřela? Čekám a dost se těšim. A jak ještě dolejzáš a hraješ, že se nic neděje..:DDDDDD Já z tebe fakt nemůžu:DDD OPRAVDU si myslíš, že jsi lepší ve španělštině?:DDDDDDDD Od smíchu mě bolí břicho. I když by to bylo dost možný, protože já nemám doučování. Máš dojem, že tě maj áčáci rádi? Ne. Mě taky moc nemusej, ale aspoň Honzou si můžu bejt jistá. Už to sice neni jako dřív, ale TY ho nikdy nedostaneš, víš ^^. Sama jsi četla -doufám- co si o tobě myslí. To je snad všechno, fakt jediný dvě věci, co po tobě chci, je, aby sis to přečetla a ODEPSALA mi. Ať si taky počtu a možná taky zjistim důvod tvého chování.
Neodepsala, samozřejmě. A z nějákého důvodu si jsem stoprocentně jistá, že už to ani neudělá...
No, dobře, obraťme list, Včera jsem si psala s Honzou... a kohopak jsme řešili? :D Fakt jí nemá vůbec rád, ale ani se mu nedivim... Prej: ,,Já se v tom buse cestou do Španělska budu bát!!" No jo, zlatíčko moje :3
Proč po tom kopírování z FB je ten text čárkovaně podtrhanej? No, to je asi jedno... Pořád se utápim v pomalejch smutnejch písních, neznáte někdo nějakou veselou a rychlou? Děkuju moc :33
Tak zatím papa, mějte se a užívejte posledních dnů školy! :D
 


Comments

1 Vaness . Vaness . | Web | 26. june 2013 at 13:12 | React

Awwww .. ta animka <3333

Neutápěj se ve smutku :(
Dyť je fajn , že tu trapku nemá rád :))

Taky si užij prázdniny .. a na plnej plyn ! :)) No stress and enjoy it :-**

2 mine-version mine-version | Web | 26. june 2013 at 14:36 | React

Prď na tu trapkušlapku...:D A užij si prázdniny !!!

3 J J | 26. june 2013 at 17:14 | React

Tak takovýhle mrchy znám. Také jsme takovou měly ve třídě. Ale nakonec to skončilo tak, že celá třída pochopila jaká je a ona utíkala šikanovat na jinou školu. :)

4 Allys♥Cook Allys♥Cook | Web | 6. july 2013 at 15:09 | React

mám odpor k lidem :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement