June 2013

Inteligence hodná šlehačky...

28. june 2013 at 15:46 | Bee Bee

Chytrá holka.

Second chance | via Tumblr

Vrátit čas, prosím. Co? Že to nejde? Prosím! Ne, nemůže to počkat!!

Panebože, panebože, PANEBOŽE. Hledáte-li největší krávu světa, stačí se podívat za můj notebook. Tam jí totiž najdete, jak brečí nad rozlitým mlíkem...
To jsem sebou fakt nemohla hodit, abych je stihla? Rozloučila jsem se s celou školou, ale že bych se rozloučila s Honzou nebo s Vendelínem? Ne.

Ale mám dvě pozitivní zprávy: Rozdělovat se bude béčko, takže trapkašlapka (která mi nestála ani za to ,,už tě nikdy nechci vidět") na 1 000 000 000 000 % nebude s ním s Honzou ve třídě. Haha. Další je ta, že mě trapkašlapka nechce s nima do Španělska. Měli jste vidět ten výraz :DD Takovýto ,,zabiju tě, ty krávo blbá" :D takže teď tam tuplem pojedu. Už jenom kvůli Honzovi, aby se s ní nebál v autobuse :D

Zlato moje :D zlomek naší konverzace na téma ,,kombajn"


Ale s Vendelínem to bude horší... Bojim se mu napsat, pro jistotu se vždycky odhlašuju z FB když je online. Jediných pět našich zpráv je z ledna, kdy jsem mu zapomněla vrátit takovou plyšovou koalku a bylo to divný... Jako by to vůbec nebyl on.

KLID. Nádech, výdech, nádech, výdech...
imgfave - amazing and inspiring images
Rozhodla jsem se, že si Vendelínem nebudu kazit prázdniny. Když on... NE. Dokonce jsem se usmířila i Oběťma. S Matějem jsme si řekli ,,ahoj", nadechoval se, že řekne něco dalšího, ale jako vždycky nic. Mám je ráda. Všechny. Bez výjimky (až na trapkušlapku). Všechny. Budou mi chybět.

Užívejte prázdniny.
Fakt by to chtělo ještě tak dva měsíce školy...

Let it be.

27. june 2013 at 20:00 | Bee Bee
Inés' Thoughts | via Tumblr
Výborně, už nerudnu jako rajče, když kolem mě prochází. Mám totiž pocit, jakoby všechna krev z mojí hlavy odcestovala do Řecka a já měla každou chvíli omdlít.

I just need you. And probably oxygen...

26. june 2013 at 7:33 | Bee Bee

Já a on.
Konec.

I'm just tired. Thanks for not asking.

23. june 2013 at 18:44 | Bee Bee

Všechno bude dobrý.
Možná.
Snad.

_____

Díky týhle větě stále žiju. Bude dobrý... hmm... bylo by všechno, kdyby na to nepřišel až teď, že se mu líbim. Ten školní výlet mi teda v situaci moc nepomohl, naopak ji ještě víc zamotal.

Forever. Together. But only in my heart.

20. june 2013 at 21:07 | Bee Bee
Předem upozorňuji na další nával mých naprostoneuvěřitelnězmatených myšlenek ;)


Winnie the Pooh.

19. june 2013 at 16:40 | Bee Bee

Že já do tý školy dneska chodila.
Dodneška jsem měla ve věcech NAPROSTO jasno.

*destroyed 2nd computer in school* HAHAHAHAHAHA!

17. june 2013 at 18:24 | Bee Bee

Ehm ehm.
Antonio nás vzal dneska na španělštinu na počítače. Velká chyba. A navíc nechal Honzu a mě sedět vedle sebe. Osudová chyba. Odnesla to moje myš a oba monitory jsme připravili o samolepky, kterými se monitor chlubil, co že to má vlastně za funkce a kolik že to má vlastně palců. Poté, co z mojí myši vypadla jakási plastová součástka, jsme toho nechali a místo učení španělských předložek šli na facebook. :D (už chápu, proč všichni kromě nás dvou -občas i tří s Vendelínem- uměj celkem přijatelně španělsky :DD) No, to je tak, když mi chce ukázat, že mám vadnou myš :D Po našem zásahu skutečně vadná byla :DD
Trapkašlapka (vl. jménem Krávolína -Karolína, ale to se k ní nehodí-) seděla někde na druhym konci počítačovny a když do mě Honza strčil, abych se na ní podívala, tak si nás zlostně prohlížela, protože chvíli před tím jsme jeho Vendelína vytrhli z debaty s ní a loudili na něm sluchátka :D Ten výraz :DDDD Směju se na monitor jako dment ještě teď :DD Vůbec jsme s Honzou nebyli na facebooku celou hodinu, i když jsme to měli dovolený jenom posledních 15 minut... Ale nejlepší bylo, když stahoval Google Chrome :D Naše třída (7.C) už měla Chrome dávno stažený, ale áčko ne :D Prej: ,,Vidíš? Za pět minut to bude!" ,,Píše to za 15..." ,,Ne. Když zakreješ tu jedničku..." :DDD Nakonec se mu to nepovedlo, protože ten školní křáp vyžadoval heslo správce, který jaksi neznáme. :DD Takže fakt hodina nad očekávání :333 Na Vendelína jsem si zvykla, nic se nezměnilo, ale už se s nim nebavim tolik jako dřív.

Tak zatím pá (taky máte tak rádi Medvídka Pú?) :3

drown.

16. june 2013 at 19:32 | Bee Bee

Ahoj kočky :D
Tak jak jste si užili(y?) víkend?, konečně bylo přijatelný počasí :3

'cause everything has changed.

14. june 2013 at 19:17 | Bee Bee

Užívám si počítače a samoty doma :3
___

Naprosto jsem se zamilovala do nový písničky od Taylor Swift a Eda Sheerana, tady jí máte:


Taylor moc neposlouchám, ale Eda miluju :3
Více o dnešku v celém článku.

fuuuuuuuuuuuuuck. HE got me again.

14. june 2013 at 7:19 | Bee Bee
Ahoj lásky.
Vim, že na blogtotálně kašlu, ale když budu milá ke své sestře, tak možná na počítač budu moct častěji :D
Fajn.
Možná se mi jaksi nepodařilo dostat ho z hlavy. Jak jednoduché je na něj zapomenout, když tejden chybí, čehož samozřejmě využil Honza, takže jsem došla k závěru, že za celý ty ubohý čtyři hodiny tejdně, co sedim vedle Honzy na španělštinu, si s nim stačim říct mnohem víc než s lidma s naší třídy za celej tejden...
Jenomže tu je i on.
V pondělí jsem chyběla já,takže jsem ho viděla až v úterý poprvní hodině,kdy jsem na někoho čekala před třídou. Díval se na mě. Takovou dobu. Nedokázala jsem odtrhnout oči. Děkuju Naty, že mě z toho vysvobodila, když řekla, jestli hodlám jít.
___

Máma byla ve středu na schůzce pro budoucí prváky toho mýho naprostoneuvěřitelněblbýhokdenenihonzaanion gymplu. Jo, je sice moc hezký, že budeme mít fajn třídní, že budu v áčku, že na adapťák pojedeme na kola a vodu, že v jídelně bude výběr ze čtyř jídel a že je tam jako nepovinnej předmět španělština, ale já nechci. Španělština je v prváku jenom jednou tejdně a navíc pro úplný začátečníky, takže se budu flákat a machrovat, ale stejně nechci.
Už jenom dva tejdny... NE!
To je hrozně málo. Ale zase Antonio řikal, že bych možná mohla jet příští rok s nima do Španělska... Já bych asi chcípla štěstím. 10 dní no dobře, šest i s cestou, bych se mohla válet na pláži a trmácet se po Barceloně s nim a s Honzou... I když Antonio řikal, že ty dva s sebou nevezme, protože furt kecaj :DDD Uvidíme.

Zatím pá, jdu se vzdělávat :D