What did I do again?!

1. may 2013 at 19:11 | B.B.

Fakt nevim, koho to zajímá, ale jinak byste sem asi nechodili ^^

___

Bojim se, že přijdu o všechno. Vim, že si to dělám sama. Já můžu za všechno. Já. Proč by se taky měl obviňovat někdo jinej, když všechno se dá tak hezky svést na mě, co? Ale možná že za všechno doopravdy můžu já. Dobře, nenáviďte mě všichni. Jsem přece taková svině, ne? Prohnilá, ubohá, trapná, blbá (ne, že bych byla výjimkou ^^). Jedinej, kdo mě má rád, je... NENI. Možná maj všichni pravdu. MŮŽU ZA TO JÁ. Nesnášim se, ale nedokážu s tim přestat. Je to jako s vraždou. Po první už nedělaj problém další. Můžu za to já. Kdybych nebyla tak hnusná... Nenávidim se. Nedivim se ostatním. Fajn. ZABIJTE si mě, když vás to potěší. UMUČTE si mě, když vám to udělá radost. Když jsem všem tak odporná a nanicovatá, proč se se mnou bavíte? Máte z toho srandu... Tak dobře. Nebudu chodit ven, abych vám nedejchala vzduch. Nebudu pít, aby zbyla voda pro vás. Nebudu jíst, abyste mohli bejt tlustší a tlustší (tak proč jsem dneska sežrala třičtvrtě Nutelly?!). Nebudu psát, aby se ušetřily stromy. Nebudu už na nikoho mluvit, abych náhodou neotravovala.

Očividně jsem se nepovedla. Sami mi řekli, že mě nechtěli. Kdežto tu nablblou šestiletou princezničku JO. Už teď je vidět, jak si jí vypiplávaj. Jenomže bude úplně BLBÁ. Fajn, vypiplejte si růžovoučkou holčičíčku. Já to zvládnu sama. Je vidět, že si jí pořídili jako náhradu, druhou šanci, když u mě se to nepovedlo. Jak mě s ní vůbec můžou srovnávat?! Je přece mnohem hezčí než já! Umí tak nádherně kreslit!

Dělejte, jak myslíte. Uvidíme, kdo to dotáhne dál. NIKDY to nebude moje kamarádka. Jediný, co máme společnýho, jsou rodiče, příjmení, a byt. Ona je přece milá, hodná, společenská holčička, je oblíbená, milovanáa krásná, kdežto já jsem pořád někde sama, jsem introvertní, na všechny hnusná, ošklivá, nespolečenská, nechtěná, chovám se jako kluk... Ale aspoň v tý hlavě mám taky něco jinýho, než jména víl Winx. Dneska mě fakt dorazili. Hned na mě řvou, jakmile udělám jakoukoli věc jenom MALINKO špatně. -.- Bože.

Taky se mi zdál úplně hroznej sen o něm. Napsala jsem mu (jako v tom snu), že se mi líbí, a druhej den ve škole se mi začal strašnym způsobem smát, ukázal to všem, a všichni si ze mě dělali srandu. Vim, že by mi to nikdy neudělal, ale svým způsobem... To se mnou něco udělalo. Už jsem jím začala tak trochu pohrdat.. JSEM STRAŠNÁ, DYŤ TO BYL JENOM SEN!!

Pomoc.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement