-Wanna be happy? -Yes, please. -Here you are.-Thank you.

12. may 2013 at 18:22 | Bee Bee

Ahoj :33
Absolutně nevim, jak začít, takže to hodím pod perex, tam už to půjde samo :D


Poměrně nedávno a poměrně pozdě jsem si uvědomila, že život je v podstatě děsně fajn, pokud se snažíte, aby tak vypadal. Já vím, většina z vás je teďka nešťastná, takže po týhle větě tuhle stránku zavře se znechuceným výrazem, co to zase plácám. Ale pro ten zbytek... I když jsem neoblíbená, rodiče maj radši sestru, mám jenom 3 pořádný kamarádky, kluci mě nechtěj, koukám na to z druhý strany: mám k dispozici město, daří se mi skoro všechno, na co sáhnu (kromě vztahů :D), jsem samostatná, vzali mě na dobrej gympl... Ne, ne, NE. To je blbost.
Hodně mi pomohly písničky (Give Me Love, Love the Way You Lie, When You're Gone, Impossible, Lego House, My Immortal, Try, Just Give Me A Reason, Sober, Goodbye My Lover, I Cried For You...) Určitě jsem na většinu zapomněla, ale tohle je zlomek těch nejoblíbenějších. Samozřejmě se musíte soustředit na texty, jinak klidně můžete poslouchat One Direction (omlouvám se všem Directionerům, ale já je prostě nemám ráda -.-). Proboha, proč to píšu jako rozkazy? :D

V pátek jsem byla na koncertě Pink, nic lepšího (promiň, Katie) jsem snad v životě neviděla, ani necítila. Při jedný písničce se na mě tak hezky usmála *__*. Nikdy bych si nemyslela, že to se mnou něco udělá... Byla to pro mě jen hodně dobrá zpěvačka, ale já se tam málem rozbrečela... Stála tam, zpívala, a přitom mi mávala (teda jako ona tam mávala všem, ale u mě se tak jako zastavila, protože jsem stála a máchala rukama jak větrnej mlýn)... Takovej zvláštní pocit, že někdo tak slavnej se zastaví zrovna u mě. (no dobře, vám to asi připadá trapný, ale smůla :D) Včera jsem nemohla mluvit, jak jsem tam ječela.
Ale proč to sem píšu... Protože se mnou po dlouhý době něco něco udělalo. Když se vrátím tak dva tejdny dozadu, je mi BLBĚ z toho stereotypu. Vlastně ta sranda začala ve středu (shit, já si urvalamezerník :DD), když jsem byla s kamarádkou 6 hodin venku, a potom užto šlo samo (pardon za tymezery, ono to tam nedrží :D) :3 Ale nejvíc ze všeho se teďka bojim, že jak půjdu na tu jinou školu, tak o všechno přijdu. Že tam všichni budou úzkoprsí šprti. Že budu divná.

S kamarádkou se přihlásíme do dreamcatcheru, potřebujeme vyčistit rybník. Nutně. Už jsme začaly trhat rákosí, vytraly jsme asi 3 metry čtvereční v jejích rybářskejch holíknách. Dneska proběhla doma scéna na téma ,,Já nechci tablet, já chci rybářský holiny!" :D Dostanu je. Povinně.

Jinak už jsem se se svojí rolí Forever Alone docela smířila, a je to docela fajn, protože když se rozhlídnu kolem sebe, tak někdo furt někoho podvádí (Naty bude vědět o kom mluvim, i když na těch fotkách na fb jim to sluší), furt se někdo rozchází a schází... A tak.

Taky děkuju za komentáře v minulém článku, jste super :33
 


Comments

1 violet13 violet13 | 12. may 2013 at 20:14 | React

jo, středa byla fajn, to si zopaknem, chudak space. Doufám, že jsem mezi těma lidma ja( pokud ne připočítej mě) :DDD. Super článek.

2 violet13 violet13 | 12. may 2013 at 20:16 | React

ano, vim o kom mluvíš, když už jsme u toho, zas jsem do toho spadla, ( víš o co jde), takže si potřebuju s tebou co nejdřív promluvit.....pokud ti to nebude vadit

3 Vaness . Vaness . | Web | 13. may 2013 at 15:29 | React

Tuhle věc , o tom , že je svět krásnej a jenom my ho vidíme černě sem si uvědomila cca  před půl rokem . A je to vážně tak . Štěstí našeho života závisí na našich myšlenkách :)

Ten úsměv na tom koncertě musela bejt fakt zážitek :OO Je super , že se ti to líbilo :)))

4 Michelle Saddler Michelle Saddler | Web | 13. may 2013 at 20:38 | React

Taky jsem forever alone človíček, nic si z toho nedělej :D ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement