May 2013

BITCH, SLUT, cow, noob, idiot. Just SHE.

30. may 2013 at 20:42 | Bee Bee
Já jí tak nesnášim, trapkušlapku dementní.
To ticho, když nemele.
Děkuji, bože.

Dneska zas dělala oči na Honzu, když jsme v tom dešti stála celá škola na hřišti a poslouchali projev ředitelky, ze kterýho měli úplný hovno všichni, kdo nebyli v první řadě půl metru od ní, takže skoro všichni. Honza tam měl asi jako jedinej takovej puntíkovanej deštník, pod kterym jsem jednu chvíli stála s nim a taky tam byl on. Trapkašlapka tam přidusala, všechny odstrčila a řekla: ,,Vendy, pust mě sem!" (On se totiž jmenuje Vendelín) a jako by to nebylo málo, ještě tam balila Honzu. Já fakt myslela, že jí tim jeho deštníkem probodnu.
Zabít, opravdu. Taky dneska při těláku proti mě, Naty a ještě dalším dvoum spolužačkám štvala všechny holky :D Já z ní fakt nemohla :D Taky nám poslaly kvíz, škoda, že jsem ho nevyfotila :D Fakt,otázky typu JB nebo 1D? Bydlela bys radši v popelnici nebo v nákupním košíku? :D

Zejtra bude španělština, tak mi držte palečky, aby už nesbalila i Honzu -.-


Shine bright like a bacon :3

29. may 2013 at 20:19 | Bee Bee

Upozornění: pro lidi s duševní rovnováhou a vyrovnanou myslí (tzn. ne retardy) naprosto nevhodné.

Proč mám naprosto šílenou náladu :D? Asi na mě dolehl smutek z odchodu z týhle super školy :3 :( tak se to snažim nepouštět k tělu a místo toho zářim jako slanina.


To jsou ale kecy, co? Prej Bee Bee píše hezký články (žejo, Naty) :D Ale co, nudim se, a ten dementní mezerník furt nefunguje. Moc děkuju Vaness za to, že si mě nesmazala, ty moje komentáře (a články taky :D) stojej za h... za nic :3
Taky jsem uvažovala nad změnou vzhledu,tohle se mi moc nelíbí, ale vaše pochvalné komentáře a hlavně moje lenost rozdupaly toho brouka v hlavě.

Dneska jsme na španělštine byli jenom 4, protože áčko mělo to dementní neužitečný vypatlaný nanicovatý čas žeroucí PrevCentrum.
Proč je téma týdne o chřestu ??

Strašně jsem se zamilovala do jedný písničky z Románu pro ženy, kterej jsem viděla poměrně nedávno, tady je:


Mě se hrozně líbí, hádejte, koho mi připomíná (že by... Honzu? :D)

Ok, radši s tim přestanu, asi to nečtěte :D
Já měla jenom potřebu něco psát :D
Pápá :

I'm tired of being sick of being tired.

28. may 2013 at 20:17 | Bee Bee
Debilní, vypatlaný krávy.
Všechny moje spolužačky.
Naprosto mi zkazily sportovní den.

No dobře, mám jenom skok do dálky a do výšky a přehazovanou, ale i tak tu štafetu mohli dát třeba trapcešlapce. Ony totiž naše třídní atletky nemůžou jít na všechny disciplíny, takže se uvolnily dvě místa na štafetě. A najednou maj všechny holky astma. Krávy jedny, celá třída moc dobře ví, že neumim běhat. Tak proč se vzdát příležitosti, jak na tu blbku Báru řvát, že to zkazila, co?
KLID, KLID, KLID.
To zvládnu.


Ehm.. dobře,pardon, tohle vás asi nezajímá...
Už jdu konečně s dobou a založila jsem si tumblr. Až tam budu něco mít, tak vám sem dám odkaz :D

Tady furt melu o sobě... Tak jak se máte :D? Já až na tu štafetu neuvěřitelně super, když zrovna nejsem u nás ve třídě. U nás totiž nutně musíte bejt normální, aby na vás někteří jedinci nezvedali obočí a nešli pomlouvat s trapkoušlapkou, takže mojí nejoblíbenější přestávkou je ta před španělštinou, kdy je tam Honza (na španělštinu jsme spojená skupina 7A a 7C) a já můžu řikat úplný debility aniž bych byla za pitomce. Dneska jsem nemohla, když líbal svůj iPhone :D Miluju ty konverzace typu: -máš ten úkol? -ne. -já taky ne. -co? -vajco. -řiká se vejce. -HEMENEX! U nás bych vypadala jak kreténodebilníretard. Fakt ho mám ráda.
Panebože, ty krávy mě naštvaly -.-

Fuck that cold.

27. may 2013 at 15:18 | Bee Bee
Jsem jediná, koho to počasí tak nehorázně ser... štve? -.-


(další můj :))

Haha, on se fakt mohl dneska při španělštině podělat :D Že ho to baví, takhle se ponižovat. Proč, sakra, nechápe, že měl šanci, ale sám si to zkazil? No nevadí. I když si musim dávat veeelkej pozor, abych se náhodou neztratila v těch světlehnědejch očích.


Ale ten obrázek má pravdu, zůstaňme pozitivní. Už jenom měsíc, a pak (hůůůůůůůůů, bůůůůůůůůůů) nová škola. Teda co je na tomhle pozitivního, to fakt nevim. Dneska mi přinesl mobil, když jsem ho omylem nechala u nich ve třídě. :33


Tenhle obrázek se mi neskutečně líbí :3
Ach jo, ale já fakt nevim co tam budu bez obou dvou (bez Honzy a bez něj) dělat -.-Včera jsem našla takovou hrozně hezkou básničku v jedný knížce:

Žiju ještě?

Mohu dýchat
cítím
ale vzduch mi plíce neplní
vše je na dotek drsné
každá chuť mdlá

Žiju ještě?

Vidím
slyším
cítím
ale pouze černobílý svět
nakřáplé zvuky v něm
jsem mimo a cítím jenom zmatek

Když jsi se mnou
do celé mé bytosti proudí vzduch
naplňuje mě světlo
a štěstí
Žiju!

Svět je plný barev a zvuků
na patře cítím mnoho chutí
všechno je jemné a voňavé
Cítím teplo tvé přítomnosti
Vím, kdo jsem a co chci

Chci tebe

Ren

Fakt jí úplně miluju. I když se nedá říct, že zrovna takhle to teď mám. Bylo to tak jenom jednou, s ním. Rozhodně se nedá říct, že bych tohle někdy cítila k Honzovi. Toho mám jenom ráda. Jenom. Haha.
Trapkašlapka je beze mě úplně vyndaná. Už se s ní na španělštině nebavim, takže nemá od koho opisovat. To jí patří.

Doufejte, že se to počasí zlepší, nebo budu vraždit. .__.


She is totally stupid s-l-u-u-u-u-t... ♫♪♪ ♪♫ ♪ ♫♫♪

24. may 2013 at 15:50 | Bee Bee
(Láska? Chachacha, já chci spát.)

Ahoj :)

Poslední dobou se mi nějak nechtělo nic psát, ale hlavně jsem neměla o čem. Už ty poslední články o tom svědčí :D

Trapkašlapka byla celej tejden kromě dneška v tahu, což bylo neuvěřitelněstrašněhrozněmegasuper. Taky mě dneska poslala do prdele (slušně řečeno, použila horší výraz :D),když jsem neustále narážela na ní a na něj. S Honzou (to je ten jeho naprostosuperboží kámoš) jsme z toho měli strašnou srandu. Taky jsme řešili nadcházející sportovní den a naše (pro změnu atletické) disciplíny. Oba jdeme dálku, já i vejšku a on šedesátku. Já jsem asi o půl metru vyšší (minimálně o hlavu a půl :D), takže je jasný, že šedesátku mám pomalejší. V klídku si tam povídáme, a najednou přiběh... Ne,to se nedá nazvat během, přismrdí trapkašlapka, a řekne: ,,No, Báro, dyť ty máš šedesátku asi za jedenáct vteřin,ne?" Tyvole. Ne, šedesátku mám za 9.91. Nicméně jsem odolala pokušení rozmlátit jí hlavu o topení a zeptala jsem se jí na její nepochybně bezchybný výkon. ,,No, já jsem rychlejší než ty... Asi 8 nebo 9." Já a Honza jsme se na sebe podívali a ve stejnou chvíli jsme vyprskli smíchy. Dobře, je menší než já, ale je o čtvrtinu těžší a tam, kde mě začínaj nohy, ona má pupek :D A Honza se zeptal: ,,Minut?" To už jsem absolutně nemohla, vypadala jsem jak retardovanej pakůň v oranžovejch kalhotách. :DDD Urazila se a na obědě si sedla jinam než já s kamarádkou.
Tralalalalala ♫♪ ♪♪♫ ♫♪ ♪♫ ♫♫♪♫♪ :333
Tak zatím pápá :33
(Ps.: dneska se vrací ségra ze školky v přírodě, takmi držte palce, ať na ní nejsem hnusná :DD)

Now I have open eyes. Finnaly.

21. may 2013 at 20:19 | Bee Bee
(jeden můj :3)

Dobrý večer, už zase :D
On na těch závodech nebyl, takže zejtra to bude ve škole stoprocentně zajímavý, protože tam byl sám s trapkoušlapkou. Taky jsem skočila svůj osobák, výšku i dálku (123 cm a 390 cm, jo, hrůza, ale aspoň něco :D) :3

Atletika mě začala výrazně bavit, ještě před měsícem to byl nejhorší sport pod sluncem, ale jaksi jsem změnila názor. I když na tom Strahově na těch závodech nebyl, tak to tam bylo strašně super, sice jsme byly 6. ze 7, ale i tak to byla nehorázná sranda.

Před tou vejškou jsem dělala hrozný scény, fakt, teď, když na to znova pomyslim, nejradši bych se vpila do tý matrace. Ale bylo to v hlavě, stačilo nevědět, kolik skáču, a nevidět, jak to zvyšujou. Skákala jsem od stejný značky jako jedna holka podobně vysoká jako já. Pamatuju si, jak jsem běžela, řekla si: skočíš, a jestli ne, tak seš v prdeli, a bylo to :D Ten pocit, když letim, nohou škrtnu o tu laťku a řeknu Drž!! a ona drží:D Fuck yeah :D Asi jsem vypadala jako kretén, když jsem tam na celej stadion řvala Joooooo!!!!!, a to jsem skočila jenom 119 :D Mno nevadí.
Jde to, a to je hlavní.
Zatím.
___

Až dneska mi došlo, že už ho nechci. Nevim, co se stalo, ale je to naprosto supééér ♫♪♪♫ ♫♪ ♪ pocit. Osvobozující.
Taky to bylo jenom v hlavě.

Good morning, darlings ♥

21. may 2013 at 7:07 | Bee Bee
Dobré ránko :)
Uff, touhle dobou ještě normálně spim, ale NE, už je zase nějaká přiblblá atletická soutěž, takže jsem vzhůru už skoro hodinu -.- Ale zase přijdu o angličtinu a občanku (díky bože :3)
___

Už to je dýl,co jsem sem psala, že se líbim tomu jeho kamarádovi... No to zase včera bylo. CELOU španělštinu jsme tam prokecali a on se tvářil, že nás na místě zabije :D Haha. No já za to nemůžu, kdyby bylo na mě, tak spolu už od Vánoc chodíme.
Taky ten kamarád má úplněneuvěřitelněsuper penál, ale to je jedno:D. Je mnohem jednodušší se bavit s nim, protože to jsem schopná normálně mluvit, dokážu se na něj dívat, a když se na sebe podíváme, tak na mě nekouká světle hnědýma očima, plnýma čehosi, co nedokážu pojmenovat. Oba jsme si navzájem něco udělali a tak jako jsme se navzájem namotávali, až už jsem to fakt nevydržela. Nešlo to. Tak dneska uvidíme, na tu atletiku snad jede s náma.


Jen tak mimochodem, téma týdne je Miloš Zeman, takže přidám citát od ministra financí Kalouska: ,,Já jsem to sice neviděl, ale slyšel jsem, že ke korunovačním klenotům, koruně, jablku a žezlu málem přibyla i šavle." To mě naprosto dostalo :D

Fuck stress.

16. may 2013 at 17:24 | Bee Bee
Ahoj :3
Dneska musim psát rychle, jaksi ten počítač mám zakázanej a každou chvíli přijde máma, tak sorry za překlepy :D
__

Včera jsme ten pohár vyhrály, kluci byli třetí :3 BYL tam, on tam byl, a fandil když jsem tam skákala svý ubohý 3 metry 80 :D Večer jsem pak nemohla usnout, pořád jsem myslela na to, jaká jsem kráva, že ho tam nechám. Jak... No, to je jedno. Taky jsem se děsně chytla s mámou, už ani nevim kvůli čemu, no každopádně, šla jsem na trénink a bylo mi hned líp, když jsem 2 hodiny kopala do ostatních :D
Furt se cejtim tak jako... prázdně -.- divně, najednou tam nechci. Ten placák, co mi dal, když jsme vyhrály a oni byli třetí, prej Báro, poď! :3333333333 Málem jsem tam umřela :DDD
No nic, asi už fakt pudu, nepotřebuju ten počítač mít zakázanej ještě pár týdnů :DD
Pápá :33

Taky se omlouvám všem AFFS, že neobíhám, prosím, nemažte si mě :))

I feel that empty place in... ME. I'll be alone. I'm noob.

14. may 2013 at 14:55 | Bee Bee

Panebožee...
To mám zase brouka v hlavě, dnešní španělština byla úplně SUPER, obzvlášť bez trapkyšlapky :33333 Budou mi tak neskutečně chybět... Dneska nám ve třídě rozbili žaluzii, takovej záchvat smíchu jsem s nima v životě neměla :D

A teď?! Já kráva pudu na gympl?! To jako vážně?!!
Evidentně jsem úplně vypatlaná a slepá. Jak jsem si proboha mohla nevšimnout toho, že mě celou dobu chce jeho kámoš?! KDYKOLI se na něj ohlídnu, čumí na mě. Netušim, co mám dělat, navíc zejtra Pohár rozhlasu (kdo by si kdy pomyslel, že budu reprezentovat školu v atletice?), takže trapkašlapka bude mít volný pole působnosti. Určitě skočim jenom 2 metry, protože budu ve stresu -.- A taky tam bude Gleb (určitě-.-) (to je jeden šesťák, kterej mě balí... -.-) (ANO Naty, balí), takže skočim jeden metr do dálky.

Taky se mi bude stejskat po Antoniovi, to je náš španělštinář. Húúúúú,búúú, já zůstanu u nás ve škole. Kdyby se na tom gymplu aspoň učila španělština, ale NÉ, já pudu na němčinu. Fuj, už teď se mi dělá zle.

On a ten jeho kámoš sou tak super :3 Teda spíš ten druhej... Jdou se mnou. Povinně.


I have head full ofmemories... F.U.C.K. (and shit together)

13. may 2013 at 21:22 | Bee Bee

Jakpak se máte? Já tak nějak... nijak.
___

Dneska, když jsem jela asi po měsíci na taekwon-do, tak jsem potkala na zastávce jednoho z nejlepších přátel, jakýho jsem kdy měla (dementní mezerník)... Jenomže když v pátý třídě odešel na gympl, tak nějak jsme na sebe zapomněli...
Znali jsme se už od 1. třídy, ve druhý jsme potom odešli na jazykovku. V pátý třídě jsme skončili spolu v lavici, většinu hodin jsme prokecali. Oba jsme měli dobrý známky, on neni blbej a já snad taky ne. A teďmi řekne, že propadá?!
Absolutně na ten gympl kašle, i když jsem to byla já, kdo se s nim učil na přijímačky. Jednou ho Pepa ze třídy zmlátil, oba šli k zástupci, spolu jsme si opakovali, co má řikat, aby nedostal nic horšího, než poznámku, a byli jsme úspěšný...

Fakt se mi vrátily všechny vzpomínky, na to, jak mi dal k narozeninám plyšovýho kakadua, jak jsem mu dávala opisovat diktáty, jak jsem ho poslouchala, když ho nechtěla ta blbka, která mi sebrala někoho jinýho minulej rok... Skoro tam v tý předposlední lavici brečel.
Ale pořád je fajn, asi je mu to jedno, že propadá... Zase jsme se zasmáli, všechno bylo na deset minut jako dřív..