Tell'em, tell'em all I know now...

11. april 2013 at 18:07 | B.B.
Hezký odpoledne (nebo podvečer?)... Jak se máte? Právě jsem sekla s blogem, který by za měsíc byl mezi námi už rok... Pracně jsem ho vypiplávala od května... Je mi to líto, ale co se dá dělat. Prostě už ho nechci ukazovat někomu, koho znám.

Upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že mi z někoho bude zle. Vyloženě se mi zvedne žaludek. Nejenže, je úplně vypatlaná (přímo DEBILNÍ) a blbá, ale taky úplně hnusná. Umim jí přímo bravurně nakreslit, ale vzhledem k tomu, že 1 člověk z naší školy má jaksi adresu, tak karikatury se radši zdržim. Takhle mě nikdo nemůže obvinit z urážení konkrétní osoby.
Nemám jí ráda, protože je hloupá, vim, že je to ode mě hnusný, ale takhle DEBILNÍ lidi prostě nesnášim (Kdo byl manžel takový tý Libuše?...).
Nemám jí rada, protože je to kráva. Lže a je hysterická. Myslí si, že jsme kamarádky. Nemá mě ráda, ale hraje na mě hrozně hodnou, aby proti mě poštvala celou třídu, že ona je skvělá a já jí to takhle oplácim. Já neumim lhát a předstírat, takže o to to má jednodušší... Trapka šlapka. Moje deníčkové zápisky (jednu stránku zabírá oficiální kartrét - karikatura a portrét v jednom) jaksi nepomáhají.
Nemám jí ráda, protože si myslí že v univerzálním šátku vypadá skvěle a balí VŠECHNY, kdo se mi aspoň trochu líběj nebo líbili. Bez ní, kdyby se v tom nevyžívala, by mi bylo líp.
Nemám jí ráda, protože je to takovej ten typ... Jak jen to říct? Jako Mata Hari. Na povrchu hloupá a nevinná, ale přitom hraje na obě strany. Tváří se jako kamarádka, a přitom si ostatní kupuje buď sladkostma, nebo tim, že poslouchá, co si já a někdo řikáme (ne že bych vyhledávala lidskou společnost...) a potom jde za... éé... jak to napsat?... no prostě za většinou třídy, kterou, upřímně, moc nemusim, a kupuje si je tam tim, co o mně řekne, jako kdyby jí za to měli mít rádi.
Dneska jsem jí KONEČNĚ pořádně urazila.
Patří jí to, ať se těma všema lidma, který mi tak hezky přebrala, UDÁVÍ, SEŽERE SI JE a CHCÍPNE!
Fakt jí nesnášim. Dolejzá, podlejzá a leze do zadku. Přiznávám, že obdivuju ty lidi, který to s ostatníma uměj tak dobře, že je ani moc nemusej, ale zase je nemaj vyloženě neradi. Taková zlatá střední cesta. To je ona. A já? Já jsem spíš ten typ, kterej buď lidi maj hodně rádi, a nebo nesnášej. Bohužel u mě je to většinou ta druhá možnost, nejsem oblíbenej typ. NO A? A VY SI MYSLÍTE, ŽE JÁ VÁS POTŘEBUJU?! No, očividně jo... Jednoho člověka přesně, nepočítám-li rodinu. Tejden nebyl, a já už byla na prášky.
V neděli večer už to taky nemůžu vydržet.
Jenomže ona si ho taky namotala, jabkama a Actimelama.
NE. Už ho nechci. Evidentně má rád tlustý svině. Mám lepšího. Kterej mě chce. TAK PROČ SE SAKRA TVÁŘÍME, ŽE SE NEZNÁME?
Těžko říct. O booože. Všechno... všechno to tak hezky šlo. Prvně ten první... krásný, světle hnědý oči. Ale pak přišla ta šlapka a bůhvíco mu navykládala. Co to zase udělala? Už se baví jenom s ní. No nevadí. Stejně bych ho v životě nedostala.
VADÍ. Už očividně zjistil, že se mu líbí. Nevim, jestli mám ráda ty dlouhý pohledy na chodbách ve škole, kdy se jeden druhýmu vpíjíme do očí. On smutnej výraz a já obličej typu já věděla, že to tak dopadne. Nemáš se bavit s tou tlustou děvkou. Tak nějak se vzájemně namotáváme, a fakt nevim, kdo je z toho víc na nervy. Asi já. Jak jinak.
Pak ten druhej. Líbí se mi Miluju ho už skoro 2 roky. A když si ho KONEČNĚ přestanu všímat, skoro se začne kvůli mě řezat.
No nic, nějak bylo, nějak bude. V pondělí mi držte palce, mám zkoušky z taekwon-da, můžu mít žlutozelenej pásek, tak ať to vyjde. Další pondělí mi držte palce, mám přijímačky na gympl, tak ať to nevyjde. Nechci tam.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement